0 Products - 0 USD
Go to cart

Підтримка сайту - що це?

Ви знаєте, друзі, підтримка сайту буває різна: підтримка сайту технічна, підтримка сайту після розкрутки.

У технічній сфері сайту, хостингу та багатьох інших питаннях, я завжди зможу допомогти своєму замовнику, у тому у чому сама добре розбираюся. Як говориться і радою і ділом.

Але основна підтримка сайту, виражається в тому, що після розкрутки сайту за ключовими словами в середньому - це  5-6 місяців, йде постійна підтримка вашого інтернет ресурсу на займаних позиціях.
Підтримка займаних вже позицій, поліпшення цих позицій, повна підтримка того, чого ми встигли досягти в розкрутці сайту.

Можливо ти зараз скажеш: "Якщо я оплачував розкрутку свого сайту, то чому я буду платити такі ж гроші за підтримку мого сайту, адже він вже зараз в топі і прекрасно себе почуває?"

Так, дійсно після якісної розкрутки та просування твого сайту, твій сайт займає ті позиції, які ти обговорював з оптимізатором по розкрутці сайту, припустимо в топ-10.

Приклад: Твій сайт http://www.krepost.com.ua/ за ключовим словом подсипка киев, то він зараз займає першу трійку, тобто сайт зараз в топ-3.

А що буде, якщо ти відмовився  підтримувати сайт, то сайт буде поступово знижуватися в позиціях, твої конкуренти стануть випереджати тебе у всьому і без якісної підтримки твій сайт скоро опиниться на другій, а то і третій сторінці в пошуковій системі....

Так, що шановний чоловіче (чи дівчино), тобі вирішувати, чи хочеш ти бути вне конкуренція і щоб твій сайт був завжди на першій сторінці, в топ-10, а то і вище, дзвони та замовляй розкрутку або підтримку твого сайту, і твого бізнесу, адже сайт - це візитна картка твого бізнесу.

Так, що тобі вирішувати як ти хочеш вчинити зі своїм бізнесом, будеш попереду займати лідируючі позиції або будеш пасти задніх. Тобі вирішувати!

Якщо ти надумаєш бути попереду, тоді дзвони! Будемо підтримувати твій ресурс разом! 


+38 068 092 55 43