0 Products - 0 USD
Go to cart

Реклама в інтернеті, що це і навіщо вона потрібна?

Ви знаєте, у наш час все життя в інтернеті і зараз вже просто не можливо себі уявити без інтернету.

Якщо люди створили таку велику штуку,  як комп'ютер та створили всесвітню павутину, що в перекладі на нашу мову зветься інтернет, навчилися спілкуватися, грати в інтернеті.

То абсолютно правильним та логічним буде те, що люди вчаться та вміють працювати в інтернеті: створюють сайти, ігри, програми та багато іншого, щоб тобі, як користувачу інтернету було все легко та доступно.

Так до чого тут реклама?

Реклама в наш час - це величезний двигун прогресу!

Без реклами компанії або твого сайту, про тебе мало хто буде знати і мало хто купуватиме у тебе.

А якщо ти рекламуєш свій сайт або інтернет-магазин в інтернеті, то у тебе в рази підвищуються шанси на прямі переходи з пошукових систем, таких як google, yandex та інші.

Збільшуються конверсії та продажи, звучать дзвінки, на сайті з'являється багато нових зацікавлених користувачів та покупців.

Твій магазин в інтернеті, завдяки рекламі буде продавати, тому що завдяки тій же рекламі, люди будуть знаходити твій сайт, твої послуги або магазин.

Але при будь-якій рекламі, не можна забувати про сео розкрутку твого сайту, так як сео дуже і дуже благотворно діє на підвищення вашого сайту у видачі пошукових систем.

Реклама в інтернеті буває різна: від безкоштовних дощок оголошень до найдорожчої реклами з платою за клік або перехід.

Контекстна реклама - це дорогий вид реклами з ціною за клік по твоєму оголошенню і переходом на рекламований сайт (тобто твій сайт)

Реклама в соціальних мережах, також буває контекстної з ціною за клік, реклама груп, сторінок, банерна, тізерна реклама та багато іншого.

В інтернеті існує маса реклами: дошки оголошень, каталоги, партнерки, контекстна, тізерна, банерна, соціальна, відео - реклама та інше.

Реклама разом з сео просуванням твого проекту - це взагалі бомба, раджу всім починати з комплексного просування, яке включає в себе все потрібне та необхідне для виходу твого сайту в ТОП.

Вихід в ТОП  та постійна підтримка сайту на потрібних позиціях - це найголовніше та найважливіше для хороших замовлень, дзвінків та продажів.Це великий плюс твоєму бізнесу.

Про тебе та твій бізнес будуть знати всі !!! Дзвоніть мені і я допоможу вам бути в ТОП !!!


+38 068 092 55 43